کارنو وال

کارنو وال با هدف ایجاد سطحی جدید از خدمات و نگاه به عرضه محصولات لوکس دکوراسیون داخلی، همواره تولید و تامین و اجرا را با الهام از هنر و کیفیت انجام داده است. تبدیل فضاهای مختلف اداری و خانگی به آثاری اعجاب‌آور و تاثیرگذار هنری، تعهدی است که ما با تجربه و کیفیت به آن دست یافته‌ایم.
اکنون در آماده سازی و اجرای پروژه‌های متفاوت و فضاهای داخلی با بکارگیری بهترین و لوکس‌ترین صنعت دکوراسیون داخلی ،یگانگی و بی‌همتایی خود را در این عرصه به اثبات رسانده‌ایم.
از زمان تاسیس، مهمترین دغدغه ما توجه به خلاقیت، نوآوری و گردآوری تیم حرفه‌ای کارنو وال است. تیمی که با تعهد طراحی و ایجاد فضاهایی مطابق با استانداردهای بالای بین المللی را دنبال کرده و به سلایق مشتریان عینیتی بخشیده که ورای انتظارات بوده است.
کارنو وال با عرضه کردن زیباترین و باکیفیت‌ترین پنل های سه بعدی گچی، تحت سخت‌ترین استاندارهای کیفی ممکن، توانسته در راه حفظ کیفیت به بالاترین سطح رضایت‌مندی و جلب اعتماد مشتریان پاسخ دهد.
اکنون، باسرمایه‌گذاری بنیادین و ارتقاء واحد تحقیقات و توسعه کارنو وال، مطمئن هستیم بیش از هر زمان دیگر در جهت پاسخ به نیازهای شما گام برخواهیم داشت.

 

پنل سه بعدی گچی

پنل های سه بعدی و حجیم گچی بر پایه آلفا

پارکت لمینیت

برترین برند های ایرانی چینی و اروپایی پارکت لمینیت

محصولات دیگر

محصولاتی چون موکت ، سقف کشسان ، تایل دکوراتیو ، قزنیز ،  کفپوش های ورزشی ، چمن مصنوعی و ...

کاغذ دیواری

برترین برند های کاغذ دیواری برای فضای اداری مسکونی و تجاری

کفپوش پی وی سی

کفپوش های پی وی سی طرح پارکت